Skip To The Main Content

IT Konsulenter

Konsulenter

Konsulenter og Bragd nettverk

Vi søker etter nye kvalifiserte konsulenter til våre spennende prosjekter. Vil du være med i vårt nettverk og få tilgang til prosjekter, kan du melde deg inn her.

Bragd er et IT konsulentselskap i sterk vekst. Bragd har en kombinasjon av egne medarbeidere og et kvalifisert nettverk på ca. 1200 senior IT-konsulenter og prosjektledere. Våre største kunder er store børsnoterte selskaper innenfor bank, finans, forsikring, industri, telekommunikasjon, offentlig virksomhet og olje/gass. Vi har mange rammeavtaler og arbeider kontinuerlig med å få nye avtaler. Dette gir oss god tilgang på krevende og interessante fagprosjekter.

Vi dekker de fleste kompetanseområder innenfor IT. Blant annet har vi meget gode IT-arkitekter, prosjektledere, utviklere, sikkerhetseksperter, nettverks-folk og infrastrukturkonsulenter.

Bragd-gruppen omsetter samlet for ca 100 millioner kroner i året.

Størstedelen av virksomheten er i Oslo og Bergen, men vi har også kontor i Ålesund.

Claus Stuhr bw kvadrat

Claus Stuhr

CEO Bragd AS
claus.stuhr@bragd.no
Dir.nr. +47 95 000 111
Claus Stuhr på LinkedIn
Jon Petter Alnes

Jon Petter Alnes

Direktør forretningsutvikling
jon.petter@bragd.no
Dir.nr. +47 906 12 306
Jon Petter Alnes på LinkedIn
Morten Edler Bay 2

Morten Edler Bay

CEO Bragd Consulting Network AS
morten.bay@bragd.no
Dir.nr. +47 954 54 700
Morten Edler Bay på LinkedIn
Richard Gulbrandsen

Richard Gulbrandsen

Key Account & Bid Manager
richard.gulbrandsen@bragd.no
Dir.nr. +47 91 31 25 77
Richard Gulbrandsen på LinkedIn
Arne Johan Ohr

Arne Johan Ohr

Key Account Manager
arne.johan.ohr@bragd.no
Dir.nr. +47 975 72 920
Arne Johan Ohr på LinkedIn
Arne Saghaug

Arne Saghaug

Prosjektdirektør
arne.saghaug@bragd.no
Dir.nr. +47 905 69 705
Arne Saghaug på LinkedIn