Skip To The Main Content

IT Konsulenter

Konsulenter

Konsulenter og Bragd nettverk

Vi søker etter nye kvalifiserte konsulenter til spennende prosjekter hos våre kunder. Vil du være med i vårt nettverk og få tilgang til prosjekter, kan du melde deg inn her.

Bragd er en aktiv IT konsulentmegler som formidler dyktige konsulenter til våre kunder. Bragd har et kvalifisert nettverk på ca.1200 senior IT-konsulenter og prosjektledere. Våre største kunder er store børsnoterte selskaper innenfor bank, finans, forsikring, industri, telekommunikasjon, offentlig virksomhet og olje/gass. Vi har mange rammeavtaler og arbeider kontinuerlig med å få nye avtaler. Dette gir oss god tilgang på krevende og interessante fagprosjekter.

Vi megler og formidler konsulenter innen de fleste kompetanseområder innenfor IT. Blant annet har vi meget gode IT-arkitekter, prosjektledere, utviklere, sikkerhetseksperter, nettverks-folk og infrastrukturkonsulenter i vårt store nettverk.

Bragd-gruppen omsetter samlet for ca 55 millioner kroner i året.

Størstedelen av virksomheten er i Oslo og Bergen, men vi har også kontor i Ålesund.

Claus Stuhr bw kvadrat

Claus Stuhr

CEO Bragd AS
claus.stuhr@bragd.no
Dir.nr. +47 95 000 111
Claus Stuhr på LinkedIn
Jon Petter Alnes

Jon Petter Alnes

Direktør forretningsutvikling
jon.petter@bragd.no
Dir.nr. +47 906 12 306
Jon Petter Alnes på LinkedIn
Morten Edler Bay 2

Morten Edler Bay

CEO Bragd Consulting Network AS
morten.bay@bragd.no
Dir.nr. +47 954 54 700
Morten Edler Bay på LinkedIn
Richard Gulbrandsen

Richard Gulbrandsen

Key Account & Bid Manager
richard.gulbrandsen@bragd.no
Dir.nr. +47 91 31 25 77
Richard Gulbrandsen på LinkedIn
Arne Johan Ohr

Arne Johan Ohr

Key Account Manager
arne.johan.ohr@bragd.no
Dir.nr. +47 975 72 920
Arne Johan Ohr på LinkedIn
Arne Saghaug

Arne Saghaug

Prosjektdirektør
arne.saghaug@bragd.no
Dir.nr. +47 905 69 705
Arne Saghaug på LinkedIn