Skip To The Main Content

Ledelse

Ledelse, salg og administrasjon

Ledelsen i Bragd har lang erfaring og høy kompetanse innen IT og forretningsutvikling. Med felles innsats arbeider de for å styrke Bragd sin posisjon i markedet.

Ledergruppen består av Claus Stuhr (adm. dir. Bragd AS), Jon Petter Alnes (arbeidende styreformann og direktør forretningsutvikling), Arne Saghaug (prosjektdirektør) og Morten Bay (CEO Bragd Consulting Network AS) – alle seniorer innenfor det profesjonelle IT-markedet i Norge og med lang erfaring innen konsulentmegling og formidling av IT konsulenter.

Administrasjonsleder er Anne Grethe Jensen.

Claus Stuhr bw kvadrat

Claus Stuhr

CEO Bragd AS
claus.stuhr@bragd.no
Dir.nr. +47 95 000 111
Claus Stuhr på LinkedIn
Jon Petter Alnes

Jon Petter Alnes

Direktør forretningsutvikling
jon.petter@bragd.no
Dir.nr. +47 906 12 306
Jon Petter Alnes på LinkedIn
Morten Edler Bay 2

Morten Edler Bay

CEO Bragd Consulting Network AS
morten.bay@bragd.no
Dir.nr. +47 954 54 700
Morten Edler Bay på LinkedIn
Richard Gulbrandsen

Richard Gulbrandsen

Key Account & Bid Manager
richard.gulbrandsen@bragd.no
Dir.nr. +47 91 31 25 77
Richard Gulbrandsen på LinkedIn
Arne Johan Ohr

Arne Johan Ohr

Key Account Manager
arne.johan.ohr@bragd.no
Dir.nr. +47 975 72 920
Arne Johan Ohr på LinkedIn
Arne Saghaug

Arne Saghaug

Prosjektdirektør
arne.saghaug@bragd.no
Dir.nr. +47 905 69 705
Arne Saghaug på LinkedIn