Skip To The Main Content

Ledelse

Ledelse, salg og administrasjon

Ledelsen i Bragd har lang erfaring og høy kompetanse innen IT og forretningsutvikling. Med felles innsats arbeider de for å styrke Bragd sin posisjon i markedet.

Selskapet ledes av Claus Stuhr (adm. dir.), Jon Petter Alnes (arbeidende styreformann og direktør forretningsutvikling), Arne Saghaug (prosjektdirektør), Bjørnar Moe Jacobsen (direktør, Bragd Vest) og Morten Bay (Key Account Manager IT Consulting) – alle seniorer innenfor det profesjonelle IT-markedet i Norge.

Administrasjonsleder er Anne Grethe Jensen.

Claus Stuhr bw kvadrat

Claus Stuhr

CEO Bragd AS
claus.stuhr@bragd.no
Dir.nr. +47 95 000 111
Claus Stuhr på LinkedIn
Jon Petter Alnes

Jon Petter Alnes

Direktør forretningsutvikling
jon.petter@bragd.no
Dir.nr. +47 906 12 306
Jon Petter Alnes på LinkedIn
Morten Edler Bay 2

Morten Edler Bay

CEO Bragd Consulting Network AS
morten.bay@bragd.no
Dir.nr. +47 954 54 700
Morten Edler Bay på LinkedIn
Richard Gulbrandsen

Richard Gulbrandsen

Key Account & Bid Manager
richard.gulbrandsen@bragd.no
Dir.nr. +47 91 31 25 77
Richard Gulbrandsen på LinkedIn
Arne Johan Ohr

Arne Johan Ohr

Key Account Manager
arne.johan.ohr@bragd.no
Dir.nr. +47 975 72 920
Arne Johan Ohr på LinkedIn
Arne Saghaug

Arne Saghaug

Prosjektdirektør
arne.saghaug@bragd.no
Dir.nr. +47 905 69 705
Arne Saghaug på LinkedIn